Naucz się tworzyć strony internetowe
Kompletny kurs tworzenia stron internetowych od podstaw dla początkujących!

5 użytecznych wtyczek do Figmy, które ułatwią Ci życie!

5 użytecznych wtyczek do Figmy, które ułatwią Ci życie!

W Figmie możesz zrobić wiele rzeczy automatycznie. Nie tracąc czasu na budowanie od podstaw wszyskich elementów interfejsu. Przydatne tutaj mogą okazać się wszelkiego rodzaju wtyczki, które są udostępniane do pobrania przez społeczność. W tym poście pokażę Tobie 5 świetnych wtyczek które z płaskiego obiektu "zrobią" obiekt 3D czy też izometryczny!

Wtyczki do Figmy, które ułatwią i usprawnią pracę przy budowie pięknych interfejsów. W tym krótkim poście przedstawię Ci listę 5 najciekawszych moim zdaniem wtyczek, które w magiczny wręcz sposób, za pomocą kilku kliknięć zamienią płaskie obiekty na obiekty 3D czy też izometryczne. Let’s design!

Fig3D

Błyskawicznie konwertuj kształty, ikony, logo i projekty interfejsu użytkownika na modele 3D i uzyskaj dobry render.

3D Wave: Soften everything like fabric

Efekt z Figma! Zmień wszystko w falę 3D! Zmiękcz wszystko jak tkaninę.

Fast Isometric

Przekształć swoje projekty w widoki izometryczne. Tworzenie izometrycznych sześcianów z parametrami. Zmiana wymiarów obiektów po ich utworzeniu.
Przesuwanie zaznaczeń wzdłuż kierunków izometrycznych. Powielanie, przenoszenie geometrii. Efektywna zmiana wyglądu sześcianów. Zastosowanie palety do kostek z gotowych ustawień. Przyciąganie elementów do niewidocznego systemu siatki zgodnie z jednostką podstawową podczas przeciągania i przesuwania. Twórz grafiki doskonałe rysunki izometryczne w Figma szybciej niż kiedykolwiek.

Simple3D

Z każdego płaskiego obiektu w łatwy sposób zrobisz model 3D.

3D Shape Generator

Twórz kształty 3D bezpośrednio w Figmie! Twórz kostki lub prostopadłościany jako pełne wypełnienia lub kształty szkieletowe. Kształty składają się z 6 wektorów reprezentujących każdą stronę kształtu, co pozwala na modyfikowanie, przesuwanie lub usuwanie ścian kształtu według potrzeb.

Szukasz miejsca na swoją stronę www?

Polecam hosting w Seohost, z którego sam używam, a z kodem ARTUR25 otrzymasz aż 25% zniżki przy rejestracji dowolnego serwera!

25% taniej!

na hosting z kodem ARTUR25

Odkryj darmowe kreatywne zasoby

Zgłoś niedziałający link

Za każde zgłoszenie, które przyczyni się do jakości katalogu przydatnych narzędzi online z góry dziękuję!

Szukasz niezawodnego hostingu?

Polecam hosting w Seohost, z którego sam używam, a z kodem ARTUR25 otrzymasz aż 25% zniżki przy rejestracji dowolnego serwera!

25% taniej!

na hosting z kodem ARTUR25