Umówmy się na kurs podstaw grafiki

Ucz się kiedy chcesz i tak często jak tylko masz na to ochotę. Możesz ze mną się uczyć online przy wirtualnej filiżance kawy, herbaty czy jak wolisz przy kuflu piwa. Serio, fajna koleżeńska atmosfera na lekcjach.

Ten indywidualny, elastyczny kurs grafiki komputerowej jest dla Ciebie tylko jeżeli…

Chcesz zawodowo pracować jako grafik

Kurs jest idealnym sposobem na rozpoczęcie pracy zawodowej jako grafik

Chcesz poznać podstawy grafiki

Kurs dla osób, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem graficznym

Masz dostęp do programów pakietu Adobe

Lekcje prowadzę tylko i wyłącznie z programami pakietu Adobe

… a może jednak potrzebujesz tylko konsultacji

Jeżeli moje kompetencje oraz wiedza i umiejętności są wystarczające w obszarze, w którym potrzebujesz konsultacji to po prostu śmiało napisz.

Jeśli Twoje pytanie nie będzie wymagało ode mnie poświęcenia dużej ilości czasu to chętnie Ci odpowiem mailowo bez konieczności wykupowania godzin. Jeżeli jednak pytanie będzie wymagało ode mnie bardziej złożonej odpowiedzi lub zaprezentowania rozwiązania w inny sposób wtedy zaproponuję spotkanie online. Jednocześnie oszacuję ile czasu potrzebujemy na omówienie zagadnienia.

CZEGO MOŻESZ SIĘ NAUCZYĆ

Obsługi jakich programów i czego mogę Ciebie nauczyć podczas naszych indywidualnych lekcji?

Photoshop

Podstawy oprogramowania

Illustrator

Podstawy oprogramowania

inDesign

Podstawy oprogramowania

Adobe XD

Podstawy oprogramowania

WordPress

od zera do gotowej strony / sklepu

Praca jako grafik

Umowy, prezentacja prac, komunikacja

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Kurs trwa tak długo jak tylko chcesz. Możesz wykupić pojedyncze godziny i możemy spotykać się online tylko wtedy jak masz konkretne zapytania dotyczące grafiki. Przykładowo: Otrzymałeś zlecenie od klienta na projekt ulotki, ale nie wiesz jak przygotować ją do druku w takim przypadku wykupujesz 1 godzinę lekcji i omawiamy temat, który Ciebie interesuje

Możesz wykupić nawet 1 godzinę i możemy spotykać się online tylko wtedy jak masz konkretne zapytania dotyczące grafiki. Przykładowo: Otrzymałeś zlecenie od klienta na projekt ulotki, ale nie wiesz jak przygotować ją do druku w takim przypadku wykupujesz 1 godzinę lekcji i omawiamy temat, który Ciebie interesuje

Pewnie wykup jedną godzinę i sprawdźmy czy dobrze nam się ze sobą pracuję, czy jest ten flow, ogień, komunikacja!

Tak, otrzymasz fakturę VAT, Przy wykupieniu godzin proszę wypełnij dane do faktury.

Jeżeli wykupiłeś 1 godzinę, a w czasie trwania lekcji / konsultacji okaże się, że gadamy już ponad godzinę to nic się nie dzieje, nie będziesz musiał dopłacać do lekcji.

Od momentu wykupienia kursu masz 12 miesięcy na wykorzystanie wykupionych godzin. 

Jeżeli dasz mi znać 1 dzień wcześniej to wszystko ok. Wtedy godzina Twojej lekcji nie przepada. W momencie, gdy nie otrzymam od Ciebie informacji o braku Twojej obecności w wcześniej wyznaczonej godzinie to czekam na Ciebie 15 minut, po tym czasie Twoja godzina lekcji przepada.

Dobry dostęp do internetu, który pozwoli nam swobodnie rozmawiać, kamerkę online, abyśmy mogli się widzieć 🙂 no  dostęp do oprogramowania Adobe. Kartka i długopis jeżeli tylko potrzebujesz notować też się przyda. 

Wykup mniej po prostu, a jak się okaże, że potrzebujemy więcej na omówienie zagadnień to na pewno dam znać w czasie lekcji. No i fajnie jakbyśmy złapali ten  tak zwany „flow” bo bez tego nic nie wyjdzie :).

Po lekcji otrzymasz krótkie podsumowanie naszej lekcji oraz zadanie domowe do wykonania z wykorzystaniem narzędzi, czynności, które omawialiśmy na lekcji. Zadanie domowe omówimy na kolejnej lekcji.

Wybierz pakiet dla siebie

Konsultacja

1 godzina

180 zł netto

Godzina lekcji: 180 zł netto
Podsumowanie po konsultacji
Praktyczne porady
Pomoc po lekcji

Kurs

Pakiet 5 godzin

800 zł netto

Godzina lekcji: 160 zł netto
Podsumowanie po każdej lekcji
Praktyczne zadania
Indywidualne lekcje

Kurs

Pakiet 10 godzin

1200 zł netto

Godzina lekcji: 120 zł netto
Podsumowanie po każdej lekcji
Praktyczne zadania
Indywidualne lekcje