Projekt i skład serii ebooków kulinarnych dla marki emako

Projektowanie ebooków – Poznaj historię mojej współpracy z marką Emako podczas, której miałem okazje projektować serię smacznie wyglądających ebooków kulinarnych.

Wprowadzenie

Ebooki zawierały nie tylko przepisy, ale również piękne fotografie potraw oraz ciekawe wprowadzenia i informacje na temat składników i sposobu przygotowania dań dostarczone przez zespół Emako.

Moim zadaniem było opracowanie szaty graficznej oraz przygotowane kompletnego składu ebooka. Pracując nad projektem, dbałem o każdy detal i dopracowywałem go tak, aby użytkownicy mieli możliwie najlepsze wrażenia podczas korzystania z ebooków.

projektowanie ebooków kulinarnych

Projektowanie ebooków

W trakcie pracy nad projektem ebooków, starałem się uwzględnić oczekiwania zespołu Emako i zgodnie z nimi projektować układ ebooków, który byłby estetyczny, funkcjonalny i łatwy w obsłudze dla użytkowników.

Dostając zadanie zaprojektowania ebooka, została mi przyznana duża swoboda w kształtowaniu jego wyglądu. Dostałem możliwość zaproponowania unikalnego rozwiązania graficznego, które najlepiej pasuje do treści ebooka kulinarnego.

W projekcie ebooków uwzględniłem również piękne zdjęcia potraw, które pomogły wzbogacić wizualną stronę ebooków i wprowadzić w nich ciekawy klimat.

Każdy z ebooków skupia się na sezonowych smakach i zdrowym odżywianiu, co stanowi dla nas bardzo ważną wartość.

Wszystkie przepisy są oparte na sezonowych produktach, co gwarantuje nie tylko wyśmienity smak, ale również dostępność składników. Poznaj każdy z tych projektów!

Letnia księga przepisów

Ebook letni skupia się na danich orzeźwiających i lekkich, idealnych na gorące dni. Znajdziesz tam przepisy na pyszne napoje, świeże sałatki, dania z grilla, a także desery, które pozwolą Ci cieszyć się sezonowymi smakami. Każdy z przepisów został starannie opracowany, aby zachować smak i wartości odżywcze produktów, a jednocześnie pozwolić na szybką i łatwą przygotowanie.

ile kosztuje zaprojektowanie ebooka kulinarnego?

Wybrane strony ebooka letniego

projektowanie ebooków wykonawca projektant

Świąteczna księga przepisów

Ebook świąteczny to zbiór przepisów na pyszne dania, które z pewnością sprawią, że Twoje święta będą wyjątkowe i niezapomniane. Znajdziesz tam zarówno tradycyjne potrawy, jak i nowoczesne wariacje na temat klasycznych smaków, które zadowolą każde podniebienie. Wszystkie przepisy zostały starannie wyselekcjonowane i stworzone z myślą o zachowaniu autentycznego smaku i charakteru dania.

Wybrane strony ebooka świątecznego

Jesienna księga przepisów

Ebook jesienny to zbiór przepisów na dania rozgrzewające, idealne na chłodniejsze wieczory, a także sezonowe owoce i warzywa, które poprawią nastrój i dostarczą cennych składników. Wszystkie przepisy zostały opracowane z myślą o zachowaniu smaku i wartości odżywczych produktów, a także o zróżnicowaniu diety i zapewnieniu ciepła i komfortu w chłodniejsze dni.

Co ważne, ten ebook został dodatkowo także zaprojektowany z myślą o druku. Zgodnie z zasadami i wytycznymi drukarni.

ebooki kulinarne

Wybrane strony ebooka jesiennego

Fajnie? Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

A może chciałbyś zobaczyć więcej moich prac?

Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi pracami graficznymi. Jeśli podoba Ci się moja estetyka, skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli omówić możliwość naszej potencjalnej współpracy i porozmawiać o szczegółach Twojego projektu.

Axabee

Projekt logo dla marki Axabee, komplet ikon oraz spójne Key Visual. Poznaj historię rebrandingu

Emako

Poznaj historię mojej współpracy z marką Emako podczas, której miałem okazje projektować serię smacznie wyglądających ebooków kulinarnych.

Kurpiel

Nie tylko rebranding marki od logo po materiały graficzne marki, ale również hasła reklamowe. Poznaj historię współpracy

Więcej prac?

Obecnie przebudowuje moje portfolio. Lada chwilą pojawi się tutaj więcej prac. Tymczasem „lwia cześć” moich prac jest dostępna na Google Drive

Szukasz niezawodnego hostingu?

Polecam hosting w Seohost, z którego sam używam, a z kodem ARTUR25 otrzymasz
aż 25% zniżki
przy rejestracji dowolnego serwera!

25% taniej!

na hosting z kodem ARTUR25