NASZA WSPÓŁPRACA

Fajnie, że tu jesteś. Opowiem Ci jak może wyglądać nasza współpraca

W KILKU SŁOWACH W CZYM CI MOGĘ POMÓC

Jeżeli miałbym siebie określić to napisałbym Grafik „Full Stack”. Przez lata zdobywałem doświadczenie w projektach offline i online. Doświadczenie to nabyłem na etacie, a także jako freelancer pracując po godzinach dla swoich ówczesnych klientów.

Od stycznia 2018 roku do dziś współpracuję przy produktach moich klientów jako 100% freelancer. Moje kompetencje są dość szerokie dlatego też jestem w stanie wspomóc Cię w wielu pracach projektowych.

CO POTRAFIĘ

Pracuje w programach
inDesign, Illustrator, Adobe XD, Photoshop, Figma
Znam też
Animate oraz Premiere.
Mogę przygotować dla Ciebie
logo, spójną identyfikację wizualną, ui sklepu / strony internetowej, poskładam e-booka, publikacje do druku, broszury, katalogi wielostronicowe, banery online i offline, banery animowane, key visuals, narysuje ikony, przygotuję infografikę, zaprojektuję etykietę na opakowanie.
Dodatkowo
Średnio zaawansowany w html / css oraz znam WordPress.

JAK ROZPOCZNIEMY WSPÓŁPRACĘ

Otrzymuje od Ciebie wytyczne do projektu. Przed rozpoczęciem większego zlecenia lubię porozmawiać przez telefon o projekcie daje to Ci możliwość poznania mnie bliżej, a mi zrozumienia Twoich potrzeb. Jeżeli projekt jest stosunkowo mały i nie ma potrzeby dłuższego omawiania go telefonicznie to poradzimy sobie mailowo

Po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia są dwie możliwości, albo poproszę Ciebie o sprecyzowanie zapytania albo otrzymasz ode mnie konkretne informacje o naszej współpracy takich jak: czas realizacji, koszt pracy, ogólne zasady naszej współpracy przy tym zleceniu oraz ewentualne etapy pracy – jeżeli tego będzie wymagał projekt

Jeżeli warunki współpracy zaproponowane przeze mnie będą dla Ciebie do zaakceptowania wtedy rozpoczynamy współpracę

NA KONIEC PYTANIA I ODPOWIEDZI

Z reguły koszt pracy mogę oszacować po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia. Czasami zdarzają się prace, których mogę z góry przedstawić koszt. Na pewno poinformuję Ciebie jak to jest w naszym przypadku.

Termin realizacji pierwszego zlecenia estymuje w oparciu o obecne zagospodarowanie czasu. W pierwszym mailu po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia otrzymasz ode mnie konkretne informacje o terminie rozpoczęcia oraz oddania zlecenia. Przy dłuższej, regularnej współpracy terminy realizacji pracy są znacznie skrócone.

Projektuje do momentu akceptacji pracy. Poprawki się zdarzają i jest to normalne. Jednakże jeżeli projekt za każdym razem będziemy kolokwialnie pisząc „wywracać do góry nogami” to nie dogadamy się na poziomie stylistycznym i nasze pojecie estetyki mogą być zupełnie różne i to również jest naturalne. Jesteśmy ludźmi każdy z nas może mieć inną definicję „piękna” i co więcej każdy z nas ma tu rację :). Jeżeli już tak się zdarzy to musimy przedefiniować naszą współpracę.

Przed pierwszym zleceniem pobieram zaliczkę procentową. O wartości zaliczki na pewno poinformuje Cię mailowo lub telefonicznie. Nie jest to duży procent z reguły 10 do 20% ceny końcowej.

Nie robie testowych prac, Możemy jednak rozpocząć pracę od mniejszego zlecenia, które nie wygeneruję dla Ciebie dużych kosztów, a dla mnie nie będzie absorbujące czasowo. 

Przy budowie logo, przy rozrysowaniu koncepcji główne założenie jakie mi towarzyszy w każdej pracy to to, że logo jest elementem marki, a nie jego jedyną składową. Dlatego przedstawiając logo z reguły na kilku stronach przedstawiam jego rozwinięcie, to jak może „współpracować” z otaczającymi go graficznymi, spójnymi elementami marki. Wysyłając propozycję wysyłam od 1 do 2 rozwiązań przy czym 1 z nich posiada rozwinięcie pozostałych elementów – Wynika to z tego, że praca przy logo w moim przypadku tj wspomniałem wyżej to głownie praca koncepcyjna i to przy rozrysowaniu koncepcji opracowuję m.in elementy graficzne, które mogą nam towarzyszyć w podroży do spójnej identyfikacji marki.

Po zapoznaniu się z wytycznymi do projektu otrzymasz ode mnie kompletne informacje co robimy, kiedy robimy i jak to wszystko będzie wyglądać.

Kiedyś kodowałem szablony WordPress (wtedy jeszcze z .psd do wp), było to dawno i dziś nie zajmuję się kodowaniem tak jak kiedyś, ale jeżeli potrzebujesz z gotowego szablonu WordPress, skonfigurować, zainstalować stronę to damy radę.  (o! strona, na której właśnie jesteś  jest w całości na podstawie szablonu skonfigurowana i postawiona przeze mnie). 

Po akceptacji lub też w trakcie pracy projektowej wysyłam wszystkie niezbędne linki oraz pliki do osoby, która będzie kodowała stronę internetową. Po zakończonej pracy projektowej jeżeli wymaga tego sytuacja uczestniczę w dalszych etapach prac nad stroną internetową tj jak sprawdzanie poprawności zakodowanej strony względem projektu graficznego

Pomogę w wyborze najlepszego rozwiązania jeżeli chodzi o papier ewentualne uszlachetnienie czy też rodzaj druku. Zaproponuję najlepsze, najbardziej optymalne rozwiązania. Poprowadzę komunikację z drukarnią, a Ty dostaniesz na wskazany adres gotowy, wydrukowany produkt.  

Brzmi sensowne i chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej?

Poznajmy się bliżej