NASZA WSPÓŁPRACA

Fajnie, że tu jesteś. Opowiem Ci jak może wyglądać nasza współpraca

W KILKU SŁOWACH W CZYM CI MOGĘ POMÓC

Jeżeli miałbym siebie określić to napisałbym Grafik „Full Stack”. Przez lata zdobywałem doświadczenie w projektach offline i online. Doświadczenie to nabyłem na etacie, a także jako freelancer pracując po godzinach dla swoich ówczesnych klientów.

Od stycznia 2018 roku do dziś współpracuję przy produktach moich klientów jako 100% freelancer. Moje kompetencje są dość szerokie dlatego też jestem w stanie wspomóc Cię w wielu pracach projektowych.

CO POTRAFIĘ

Pracuje w programach
inDesign, Illustrator, Adobe XD, Photoshop, Figma
Znam też
Animate oraz Premiere.
Mogę przygotować dla Ciebie
logo, spójną identyfikację wizualną, ui sklepu / strony internetowej, poskładam e-booka, publikacje do druku, broszury, katalogi wielostronicowe, banery online i offline, banery animowane, key visuals, narysuje ikony, przygotuję infografikę, zaprojektuję etykietę na opakowanie.
Dodatkowo
Średnio zaawansowany w html / css oraz znam WordPress.

JAK ROZPOCZNIEMY WSPÓŁPRACĘ

Otrzymuje od Ciebie wytyczne do projektu. Przed rozpoczęciem większego zlecenia lubię porozmawiać przez telefon o projekcie daje to Ci możliwość poznania mnie bliżej, a mi zrozumienia Twoich potrzeb. Jeżeli projekt jest stosunkowo mały i nie ma potrzeby dłuższego omawiania go telefonicznie to poradzimy sobie mailowo

Po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia są dwie możliwości, albo poproszę Ciebie o sprecyzowanie zapytania albo otrzymasz ode mnie konkretne informacje o naszej współpracy takich jak: czas realizacji, koszt pracy, ogólne zasady naszej współpracy przy tym zleceniu oraz ewentualne etapy pracy – jeżeli tego będzie wymagał projekt

Jeżeli warunki współpracy zaproponowane przeze mnie będą dla Ciebie do zaakceptowania wtedy rozpoczynamy współpracę

NA KONIEC PYTANIA I ODPOWIEDZI

Z reguły koszt pracy mogę oszacować po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia. Czasami zdarzają się prace, których mogę z góry przedstawić koszt. Na pewno poinformuję Ciebie jak to jest w naszym przypadku.

Termin realizacji pierwszego zlecenia estymuje w oparciu o obecne zagospodarowanie czasu. W pierwszym mailu po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia otrzymasz ode mnie konkretne informacje o terminie rozpoczęcia oraz oddania zlecenia. Przy dłuższej, regularnej współpracy terminy realizacji pracy są znacznie skrócone.

Projektuje do momentu akceptacji pracy. Poprawki się zdarzają i jest to normalne. Jednakże jeżeli projekt za każdym razem będziemy kolokwialnie pisząc „wywracać do góry nogami” to nie dogadamy się na poziomie stylistycznym i nasze pojecie estetyki mogą być zupełnie różne i to również jest naturalne. Jesteśmy ludźmi każdy z nas może mieć inną definicję „piękna” i co więcej każdy z nas ma tu rację :). Jeżeli już tak się zdarzy to musimy przedefiniować naszą współpracę.

Przed pierwszym zleceniem pobieram zaliczkę procentową. O wartości zaliczki na pewno poinformuje Cię mailowo lub telefonicznie. Nie jest to duży procent z reguły 10 do 20% ceny końcowej.

Nie robie testowych prac, Możemy jednak rozpocząć pracę od mniejszego zlecenia, które nie wygeneruję dla Ciebie dużych kosztów. 

Przy budowie logo, przy rozrysowaniu koncepcji główne założenie jakie mi towarzyszy w każdej pracy to to, że logo jest elementem marki, a nie jego jedyną składową. Dlatego przedstawiając logo z reguły na kilku stronach przedstawiam jego rozwinięcie, to jak może „współpracować” z otaczającymi go graficznymi, spójnymi elementami marki. Wysyłając propozycję wysyłam od 1 do 2 rozwiązań przy czym 1 z nich posiada rozwinięcie pozostałych elementów – Wynika to z tego, że praca przy logo w moim przypadku tj wspomniałem wyżej to głownie praca koncepcyjna i to przy rozrysowaniu koncepcji opracowuję m.in elementy graficzne, które mogą nam towarzyszyć w podroży do spójnej identyfikacji marki.

Po zapoznaniu się z wytycznymi do projektu otrzymasz ode mnie kompletne informacje co robimy, kiedy robimy i jak to wszystko będzie wyglądać.

Kiedyś kodowałem szablony WordPress (wtedy jeszcze z .psd do wp), było to dawno i dziś nie zajmuję się kodowaniem tak jak kiedyś, ale jeżeli potrzebujesz z gotowego szablonu WordPress, skonfigurować, zainstalować stronę to damy radę.  (o! strona, na której właśnie jesteś  jest w całości na podstawie szablonu skonfigurowana i postawiona przeze mnie). 

Po akceptacji lub też w trakcie pracy projektowej wysyłam wszystkie niezbędne linki oraz pliki do osoby, która będzie kodowała stronę internetową. Po zakończonej pracy projektowej jeżeli wymaga tego sytuacja uczestniczę w dalszych etapach prac nad stroną internetową tj jak sprawdzanie poprawności zakodowanej strony względem projektu graficznego

Pomogę w wyborze najlepszego rozwiązania jeżeli chodzi o papier ewentualne uszlachetnienie czy też rodzaj druku. Zaproponuję najlepsze, najbardziej optymalne rozwiązania. Poprowadzę komunikację z drukarnią, a Ty dostaniesz na wskazany adres gotowy, wydrukowany produkt.  

Brzmi sensowne i chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej?

Poznajmy się bliżej