Cześć tu Artur pomagam w kreatywnych rzeczach

Grafik komputerowy. Od 2009 związany z branżą kreatywną. Firmę zacząłem prowadzić w styczniu 2008 roku i do dnia dzisiejszego niezmiennie wspieram kreatywnie marki.

grafik komputerowy do pracy zdalnej
artur falgowski - grafik komputerowy, kreatywne wsparcie dla marek i firm

Artur Falgowski
Kreatywne wsparcie
w Twojej firmie

Zanim rozpocząłem działalność gospodarczą i zacząłem pracować 100%  zdalnie w swojej jednoosobowej firmie zdobywałem doświadczenie w większych i mniejszych firmach, w drukarniach i firmach typowo internetowych, w agencjach i przy produkcie, a po godzinach pracowałem jako freelancer dla swoich ówczesnych klientów.

Coś jeszcze o mnie?

W mojej pracy cenie sobie kontakt z ludźmi z którymi współpracuje. Wierze, że transparentność i zaangażowanie buduje fantastyczne relacje, a to zaś owocuje w dobry produkt.

W pracy i życiu osobistym cenie sobie balans. Zawsze mam wyznaczony czas na pracę i tak estymuję czas pracy, aby mieć czas na „odetchnięcie”. Moja praca sprawia mi radość i jestem przekonany, że to pozwala mi być najlepszym w tym co robie na tyle ile pozwalają mi moje umiejętności.

Artur Falgowski Grafik komputerowy

Moje doświadczenie

Artur Falgowski kreatywne wsparcie dla Twojej marki

Właściciel
SkanujMenu® Na tą chwilę mój pierwszy i jedyny SAAS. Narzędzie które optymalizuje zamawianie jedzenia do stolika w restauracji lub np do pokoju hotelowego.

Właściciel
Kompleksowe wsparcie graficzne i kreatywne dla firm. Wdrażam spójny wizerunek dla marek. Prowadzę marki graficznie. Wsparcie i doradztwo. Projektuje i wdrażam kompleksowo strony internetowe oparte na WordPressie.

Właściciel Epizod, Własna marka –  produkcja ręcznie robionych świec sojowych, które samemu robiłem w „zaciszu domowym”. Sprzedaż, budowa i prowadzenie sklepu. Robienie świec, mgiełek zapachowych do poduszki, poduszek z gryką i w ogóle takie tam 😀 <sic!>

Projektant graficzny

Praca w Agencji, gdzie miałem okazję pracować m.in przy projektach takich marek jak: Kaufland, KFC, Gripex, Semmerlock, Burger King, Amrest, Milka

Projektant graficzny

Wsparcie Agencji przy ówczesnych klientach firmy. 

🌴 Odpoczynek pod palmami od zleceń.

Projektant graficzny

Głównie praca przy kreacjach, materiałach graficznych dla marki i partnerów

 

Projektant graficzny
Głównie praca przy kreacjach, materiałach graficznych dla marki i partnerów

Projektant graficzny
Projektowanie graficzne do druku. Wdrożenie, utrzymanie i obsługa sklepu internetowego. Obsługa maszyn drukarskich i urządzeń. Obsługa DTP

Projektant graficzny

Projektowanie graficzne na potrzeby internetu. 

 

W czym mogę pomóc?

Artur Falgowski - doświadczony grafik do zdalnej współpracy

Pogadamy?

Jeżeli  zainteresowałem, czujesz, że możemy wspólnie stworzyć fajny produkt to porozmawiajmy o naszej współpracy

Projektowanie, wdrożenie i kreatywne wsparcie dla Twojej marki.

Doskonała
Na podstawie 28 opinii
Jacek Białas
Z Arturem współpracuję już od dłuższego czasu przy różnych projektach: druk, identyfikacja wizualna czy projekt na stronę www. Do każdego tematu podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i świetnie rozpoznaje potrzeby klienta. Jakość prac i zmysł estetyczny są na wysokim poziomie co mocno widać w jego realizacjach. Polecam!
Dawid Bajda
Wysokie umiejętności graficzne, kreatywność oraz terminowość, te czynniki sprawiają że współpraca z Panem Arturem to czysta przyjemność. Zdecydowanie Polecam !
Michał Cybulski
Współpracuję z Arturem od kilku lat. Zawsze realizuje projekty w pełni profesjonalnie i w terminie. Wszystkie prace są zgodne z birefem i jednocześnie ciekawe, kreatywne. Polecam!
Aleksandra Wójcicka
Doskonała firma, która realizuje wszelkie projekty zgodnie z ustaleniami i wizją klienta. Można liczyć na przemyślane rozwiązania i niesamowite wyczucie stylu. Pan Artur to mistrz w swoim fachu- zaprojektował mój sklep internetowy, stronę , opakowania produktów, logo marki oraz wszelkie materiały reklamowe. Wszystko w nowoczesnej stylistyce i designie . Nasza współpraca liczy już przeszło 10lat. Nie ma bardziej kompetentnej Osoby w tej branży. Polecam z całego serca! Ola Wójcicka WHOSE_THAT_LIP_STICK
Aleksandra Mecwaldowska
Super współpraca, szybkość reakcji, wyczucie i efektowne działania!
Michał Kuriata
Polecam Pana Artura, pełen profesjonalizm i rzetelność, zawsze na czas!
Robert Jędrzejczyk
Jeśli szukasz grafika komputerowego, który dostarczy Ci nie tylko doskonałe projekty, ale także pozytywne doświadczenie współpracy, to zdecydowanie polecam ARTURA. Nie mogłem być bardziej zadowolony z efektów jego pracy. Będę na pewno wracać po więcej w przyszłości! POLECAM
Paweł
Bardzo polecam współpracę - szybkie i rzetelne wykonanie projektów. Bardzo sprawa komunikacja 🙂 TOP!
Podolski Consulting
Korzystałem z usług Pana Artura w kwestii projektowania wizytówek i próbników tkanin do jednego z moich nowych projektów. Dawno mi się z żadnym grafikiem tak dobrze nie współpracowało. Wzorowa komunikacja, reagowanie na najdrobniejsze sugestie z prędkością światła, terminowość no i wsparcie w całym procesie oparte na bogatym doświadczeniu Pana Artura. Polecam w 100%!
Szymon Chojnacki
Gorąco polecam usługi Pana Artura - pełen profesjonalizm, terminowość, bardzo dobry i szybki kontakt oraz co najważniejsze zadowalający efekt końcowy projektu logo oraz prezentacji marki wraz z odpowiednio dobraną kolorystyką i pozostałymi szczegółami.