No fajnie! Porozmawiajmy

Zadzwoń 500 710 032 lub napisz artur@falgowski.com
Odpowiadam zawsze w dni robocze między 9:00, a 17:00. Jeżeli nie odbiorę telefonu w tych godzinach napisz sms, a ja oddzwonię jak tylko będę mógł.

Możesz mnie znaleźć w mediach społecznościowych:

INSTAGRAM / LINKEDIN / FACEBOOK / YOUTUBE

Pytania i odpowiedzi

Z reguły koszt pracy mogę oszacować po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia. Czasami zdarzają się prace, których mogę z góry przedstawić koszt. Na pewno poinformuję Ciebie jak to jest w naszym przypadku.
Termin realizacji pierwszego zlecenia estymuje w oparciu o obecne zagospodarowanie czasu. W pierwszym mailu po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia otrzymasz ode mnie konkretne informacje o terminie rozpoczęcia oraz oddania zlecenia. Przy dłuższej, regularnej współpracy terminy realizacji pracy są znacznie skrócone.
Projektuje do momentu akceptacji pracy. Poprawki się zdarzają i jest to normalne. Jeżeli już tak się zdarzy to musimy przedefiniować naszą współpracę.
Przed pierwszym zleceniem pobieram zaliczkę procentową. O wartości zaliczki na pewno poinformuje Cię mailowo lub telefonicznie. Nie jest to duży procent z reguły 10 do 20% ceny końcowej.
Nie robię bezpłatnych testowych prac. Możemy jednak rozpocząć pracę od mniejszego zlecenia, które nie wygeneruję dla Ciebie dużych kosztów i pozwoli Ci sprawdzić czy mój styl pracy Tobie odpowiada.
Po zapoznaniu się z wytycznymi do projektu otrzymasz ode mnie kompletne informacje co robimy, kiedy robimy i jak to wszystko będzie wyglądać.

Tak. Znam dobrze WordPress. Potrafię zakodować szablon i postawić gotową stronę internetową na wskazanym przez Ciebie serwerze. Jeżeli jednak nie wiesz, od czego zacząć — Kompleksowo pomogę i doradzę.

Pomogę w wyborze najlepszego rozwiązania jeżeli chodzi o papier ewentualne uszlachetnienie czy też rodzaj druku. Zaproponuję najlepsze, najbardziej optymalne rozwiązania. Poprowadzę komunikację z drukarnią, a Ty dostaniesz na wskazany adres gotowy, wydrukowany produkt.