No fajnie! Porozmawiajmy

Zadzwoń
500 710 032

lub napisz
artur@falgowski.com Kopiuj mail do schowka

Odpowiadam zawsze w dni robocze między 9:00, a 17:00. Jeżeli nie odbiorę telefonu w tych godzinach napisz sms, a ja oddzwonię jak tylko będę mógł.

Możesz mnie znaleźć w mediach społecznościowych:
INSTAGRAM / LINKEDIN / FACEBOOK / YOUTUBE

Pytania i odpowiedzi

Z reguły koszt pracy mogę oszacować po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia. Czasami zdarzają się prace, których mogę z góry przedstawić koszt. Na pewno poinformuję Ciebie jak to jest w naszym przypadku.
Termin realizacji pierwszego zlecenia estymuje w oparciu o obecne zagospodarowanie czasu. W pierwszym mailu po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia otrzymasz ode mnie konkretne informacje o terminie rozpoczęcia oraz oddania zlecenia. Przy dłuższej, regularnej współpracy terminy realizacji pracy są znacznie skrócone.
Projektuje do momentu akceptacji pracy. Poprawki się zdarzają i jest to normalne. Jeżeli już tak się zdarzy to musimy przedefiniować naszą współpracę.
Przed pierwszym zleceniem pobieram zaliczkę procentową. O wartości zaliczki na pewno poinformuje Cię mailowo lub telefonicznie. Nie jest to duży procent z reguły 10 do 20% ceny końcowej.
Nie robię bezpłatnych testowych prac. Możemy jednak rozpocząć pracę od mniejszego zlecenia, które nie wygeneruję dla Ciebie dużych kosztów i pozwoli Ci sprawdzić czy mój styl pracy Tobie odpowiada.
Po zapoznaniu się z wytycznymi do projektu otrzymasz ode mnie kompletne informacje co robimy, kiedy robimy i jak to wszystko będzie wyglądać.

Tak. Znam dobrze WordPress. Potrafię zakodować szablon i postawić gotową stronę internetową na wskazanym przez Ciebie serwerze. Jeżeli jednak nie wiesz, od czego zacząć — Kompleksowo pomogę i doradzę.

Tak od projektu po gotową działającą stronę internetową. Więcej nt znajdziesz tutaj

Pomogę w wyborze najlepszego rozwiązania jeżeli chodzi o papier ewentualne uszlachetnienie czy też rodzaj druku. Zaproponuję najlepsze, najbardziej optymalne rozwiązania. Poprowadzę komunikację z drukarnią, a Ty dostaniesz na wskazany adres gotowy, wydrukowany produkt.

Projektowanie, wdrożenie i kreatywne wsparcie dla Twojej marki.

Doskonała
Na podstawie 28 opinii
Jacek Białas
Z Arturem współpracuję już od dłuższego czasu przy różnych projektach: druk, identyfikacja wizualna czy projekt na stronę www. Do każdego tematu podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i świetnie rozpoznaje potrzeby klienta. Jakość prac i zmysł estetyczny są na wysokim poziomie co mocno widać w jego realizacjach. Polecam!
Dawid Bajda
Wysokie umiejętności graficzne, kreatywność oraz terminowość, te czynniki sprawiają że współpraca z Panem Arturem to czysta przyjemność. Zdecydowanie Polecam !
Michał Cybulski
Współpracuję z Arturem od kilku lat. Zawsze realizuje projekty w pełni profesjonalnie i w terminie. Wszystkie prace są zgodne z birefem i jednocześnie ciekawe, kreatywne. Polecam!
Aleksandra Wójcicka
Doskonała firma, która realizuje wszelkie projekty zgodnie z ustaleniami i wizją klienta. Można liczyć na przemyślane rozwiązania i niesamowite wyczucie stylu. Pan Artur to mistrz w swoim fachu- zaprojektował mój sklep internetowy, stronę , opakowania produktów, logo marki oraz wszelkie materiały reklamowe. Wszystko w nowoczesnej stylistyce i designie . Nasza współpraca liczy już przeszło 10lat. Nie ma bardziej kompetentnej Osoby w tej branży. Polecam z całego serca! Ola Wójcicka WHOSE_THAT_LIP_STICK
Aleksandra Mecwaldowska
Super współpraca, szybkość reakcji, wyczucie i efektowne działania!
Michał Kuriata
Polecam Pana Artura, pełen profesjonalizm i rzetelność, zawsze na czas!
Robert Jędrzejczyk
Jeśli szukasz grafika komputerowego, który dostarczy Ci nie tylko doskonałe projekty, ale także pozytywne doświadczenie współpracy, to zdecydowanie polecam ARTURA. Nie mogłem być bardziej zadowolony z efektów jego pracy. Będę na pewno wracać po więcej w przyszłości! POLECAM
Paweł
Bardzo polecam współpracę - szybkie i rzetelne wykonanie projektów. Bardzo sprawa komunikacja 🙂 TOP!
Podolski Consulting
Korzystałem z usług Pana Artura w kwestii projektowania wizytówek i próbników tkanin do jednego z moich nowych projektów. Dawno mi się z żadnym grafikiem tak dobrze nie współpracowało. Wzorowa komunikacja, reagowanie na najdrobniejsze sugestie z prędkością światła, terminowość no i wsparcie w całym procesie oparte na bogatym doświadczeniu Pana Artura. Polecam w 100%!
Szymon Chojnacki
Gorąco polecam usługi Pana Artura - pełen profesjonalizm, terminowość, bardzo dobry i szybki kontakt oraz co najważniejsze zadowalający efekt końcowy projektu logo oraz prezentacji marki wraz z odpowiednio dobraną kolorystyką i pozostałymi szczegółami.