Fajnie, że tu jesteś. Opowiem Ci jak może wyglądać nasza współpraca

Jako grafik komputerowy zdobyłem doświadczenie w projektowaniu offline i online przez lata. Pracowałem na etacie, ale także jako freelancer, wykonując projekty dla moich ówczesnych klientów po godzinach

W czym mogę pomóc?

grafik komputerowy stałe wsparcie dla firmy

Stałe wsparcie dla firmy​

Stałe kreatywne wsparcie  graficzne dla Twoje produktu? Let’s do it!

grafik komputerowy projekty do druku i online

Projekty graficzne 360°

Od UX/UI projekty webowe i mobilne po projekty do druku i branding. 360°!

Doradztwo graficzne dla firmy

Graficzne doradztwo

Potrzebujesz nie tylko wykonawcy, ale również inicjatora zmian? Jestem!

Opieka nad stroną internetową

Wdrożenie i opieka www

Strona WordPress się popsuła? Potrzebujesz kompleksowego wsparcia? No cześć!

Masz inny projekt?

Nie wiesz czy mam kompetencje, aby zająć się Twoim projektem? Porozmawiajmy!

Jak rozpoczynamy współpracę?

współpraca z grafikiem komputerowym

Otrzymuje od Ciebie
wytyczne do projektu

Przed rozpoczęciem większego zlecenia lubię porozmawiać przez telefon o projekcie daje to Ci możliwość poznania mnie bliżej, a mi zrozumienia Twoich potrzeb. Jeżeli projekt jest stosunkowo mały i nie ma potrzeby dłuższego omawiania go telefonicznie to poradzimy sobie mailowo

Zapoznaję się z wytycznymi
do zlecenia

Po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia są dwie możliwości, albo poproszę Ciebie o sprecyzowanie zapytania albo otrzymasz ode mnie konkretne informacje o naszej współpracy takich jak: czas realizacji, koszt pracy, ogólne zasady naszej współpracy przy tym zleceniu oraz ewentualne etapy pracy – jeżeli tego będzie wymagał projekt
graficzne projekty
artur falgowski grafika komputerowa

Rozpoczynam pracę
zgodnie z ustalonym haromonogramem

Jeżeli warunki współpracy zaproponowane przeze mnie będą dla Ciebie do zaakceptowania wtedy rozpoczynamy współpracę

Pytania i odpowiedzi

Z reguły koszt pracy mogę oszacować po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia. Czasami zdarzają się prace, których mogę z góry przedstawić koszt. Na pewno poinformuję Ciebie jak to jest w naszym przypadku.
Termin realizacji pierwszego zlecenia estymuje w oparciu o obecne zagospodarowanie czasu. W pierwszym mailu po zapoznaniu się z wytycznymi do zlecenia otrzymasz ode mnie konkretne informacje o terminie rozpoczęcia oraz oddania zlecenia. Przy dłuższej, regularnej współpracy terminy realizacji pracy są znacznie skrócone.
Projektuje do momentu akceptacji pracy. Poprawki się zdarzają i jest to normalne. Jeżeli już tak się zdarzy to musimy przedefiniować naszą współpracę.
Przed pierwszym zleceniem pobieram zaliczkę procentową. O wartości zaliczki na pewno poinformuje Cię mailowo lub telefonicznie. Nie jest to duży procent z reguły 10 do 20% ceny końcowej.
Nie robię bezpłatnych testowych prac. Możemy jednak rozpocząć pracę od mniejszego zlecenia, które nie wygeneruję dla Ciebie dużych kosztów i pozwoli Ci sprawdzić czy mój styl pracy Tobie odpowiada.
Po zapoznaniu się z wytycznymi do projektu otrzymasz ode mnie kompletne informacje co robimy, kiedy robimy i jak to wszystko będzie wyglądać.

Tak. Znam dobrze WordPress. Potrafię zakodować szablon i postawić gotową stronę internetową na wskazanym przez Ciebie serwerze. Jeżeli jednak nie wiesz, od czego zacząć — Kompleksowo pomogę i doradzę.

Pomogę w wyborze najlepszego rozwiązania jeżeli chodzi o papier ewentualne uszlachetnienie czy też rodzaj druku. Zaproponuję najlepsze, najbardziej optymalne rozwiązania. Poprowadzę komunikację z drukarnią, a Ty dostaniesz na wskazany adres gotowy, wydrukowany produkt.
zdalnie grafik komputerowy wrocław

Spoko?

Brzmi sensowne i chcesz dowiedzieć się
o mnie czegoś więcej?

Moi klienci mówią, że:

Chcesz zobaczyć więcej prac?

Na moim niepublicznym dysku Google udostępniam więcej prac niż tutaj, Upewnij się czy nadajemy na tym samym poziomie estetyki, porozmawiajmy i rozpocznijmy owocną współpracę.
grafik komputerowy do pracy zdalnej